Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Szklarka Mielęcka

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mściwoja

Mściwoja,Kępno(Szklarka Mielęcka + 6 km)

695 000 zł120 m² 5 791,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Nowa Wyjątkowa Inwestycja w Kępnie - umiejscowiona w świetnie zlokalizowanym terenie składająca się docelowo w 4 budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Długa

Ludwików(Szklarka Mielęcka + 25 km)

390 000 zł2 135 m² 182,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt stanowiący działkę budowlaną o pow. 2135 m2 z wydaną już decyzją o warunkach zabudowy, ustalającą budowę budynku mieszkalnego, jednorodzinnego z drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. 1 Maja

Syców(Szklarka Mielęcka + 15 km)

550 000 zł112 m² 4 911 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską w Dziadowej Kłodzie, tylko 8km do Sycowa. Inwestycja będzie składała się z 8 szeregów, w bardzo dobrym standardzie. Co.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Siedlików

Siedlików(Szklarka Mielęcka + 20 km)

670 000 zł196 m² 3 418,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prezentuję Państwu dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Siedlików. Budynek 3-kondygnacyjny o powierzchni 196m2 jest zlokalizowany na działce 800m2, posiada dużą piwnicę (98m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Syców

Syców(Szklarka Mielęcka + 15 km)

330 000 zł120 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek mieszkalny do remontu o pow. ok.120 m2, stodoła, garaż, działka 3182 m2. Gmina Syców. 32 arowa działka na której posadowione zostały budynki objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Bralin

Bralin(Szklarka Mielęcka + 4 km)

252 000 zł3 700 m² 68,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlano - rekreacyjna o pow. 3700 m2 przy lesie, w gminie Bralin - 10 km do Kępna, 20 km do Sycowa, 80 km od Wrocławia. Spokojna okolica, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szymonków(Szklarka Mielęcka + 24 km)

450 000 zł308 m² 1 461,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 087 m²

W sprzedaży Dom wolnostojący 308mkw z roku 1986 w miejscowości Szymonków (woj. Opolskie) wraz z działkami: nr 624/4 (0,1398 ha) i nr 624/3 (0,6713 ha) Łącznie teren.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wodziczna

Wodziczna(Szklarka Mielęcka + 19 km)

410 000 zł138,06 m² 2 969,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Dom z budynkami gospodarczymi - Wodziczna Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny na dużej działce. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Wodziczna , w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z parkingiem Kobyla Góra

Kobyla Góra(Szklarka Mielęcka + 11 km)

1 000 050 zł950 m² 1 052,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Masz pomysł na własny klub, restaurację, centrum eventowe lub inną działalność rozrywkowo-usługową? Mamy dla Ciebie gotowy lokal z historią i potencjałem! Przez 21 lat działał tu znany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Wieruszów

Wieruszów(Szklarka Mielęcka + 16 km)

391 700 zł48,96 m² 8 000,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025